Web Analytics

Arbana i jep komentin thumbues Oltes në ditën më të lumtur të saj

Botuar nga: InfoKosova

Dje u raportua se Olta dhe Arbana duket se kanë prishur miqësinë.

Kjo pasi Olta në festën ku tregon gjininë e bebit kishte ftuar shumë fytyra të njohura por Arbana nuk ishte prezente.

Megjithatë, Arbana i la një koment Oltes në fotot që kishte shpërndarë në rrjete sociale ku tregon se po pret një djalë.

‘Të duhet edhe një vajzë’ i shkruajti Arbana në koment e që mori pëlqime të shumta nga ndjekësit./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT