Web Analytics

Arbana Osmani surprizohet nga ish-banorja e ‘Big Brother VIP’

Moderatorja Arbana Osmani është surprizuar së fundmi nga ish-banorja e “Big Brother VIP”, Keisi Medini.

Ajo i ka dhuruar një buqetë me lule, shoqëruar me një pusullë.

Keisi i ka shprehur mirënjohjen për mundësinë që iu dha për t’u bërë pjesë e reality show-t, pasi kjo e ka ndihmuar shumë me karrierën e saj.

“Siç ma ndriçove mua karrierën ashtu t’u ndriçoft dhe ty jeta!

Faleminderit nga zemra!”, i ka shkruar Keisi.

”Sa surprize e bukur” ka shkruajtur Arbana ne Instagram derisa publikoi lulet.

Nga rubrika