Web Analytics

Arbenita reagon ashpër pasi e lënë pa rroba në mes të rrugës

Botuar nga: InfoKosova

Arbenita Ismaili, e njohur për prezantimin e saj në median dhe botën e muzikës, u kthye nga pushimet e saj në Egjipt me një përvojë të pakëndshme.

Në momentin e ardhjes së saj në aeroportin e Shkupit, bukuroshja u përball me një situatë të papritur dhe të pakëndshme.

Fillimisht, ajo u konfrontua me një numër njerëzish që prisnin për valixhet e tyre, duke e bërë procesin e marrjes së bagazheve të pahirë dhe të vështirë.

Por sfida më e madhe për Arbenitën ishte kur ajo vuri re mungesën e valixhes së saj. Kjo situatë e papritur dhe e zhgënjyeshme e bëri atë të reagojë ashpër.

Një nga momentet më të pakëndshme që ajo kishte përjetuar në këtë udhëtim të shkurtër ishte kjo humbje e çmuar e bagazhit të saj.

Kjo përvojë e papritur dhe e pakëndshme e Arbenitës shfaq një anë të ndryshme të udhëtimit të saj të fundit, duke e bërë atë të ndjehet të frustruar dhe të zhgënjyer nga mungesa e organizimit dhe menaxhimit të situatës në aeroport.

Shiko foton:

Të FUNDIT