Web Analytics

Ariana lajmërohet nga Dubai, kaq provokuese qenka veshur!

Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të show-bizit.

Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes.

Ani pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana gëzon forma shumë të mira dhe hiret e saj shpesh i poston në rrjetet sociale.

Ariana në çdo paraqitje duket elegante dhe e rregulluar bukur.

Ajo së fundmi është duke qëndruar në Dubai.

Nga atje Ariana ka publikuar disa fotografi goxha provokuese.

E veshur me fustan të shkurt, bashkëshortja e Ermalit shfaqet kaq joshëse nga Dubai. /ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika