Web Analytics

Arilena Ares i vdes njeriu i zemrës

Botuar nga: InfoKosova

Një lajm i mjerueshëm ka përplasur botën e muzikës shqiptare.

Arilena Ara, këngëtarja e njohur, ka ndarë lajmin e dhimbshëm për ndërrimin në jetë të nënës së saj.

Pak orë më parë, Arilena bëri të ditur në rrjetet sociale se ka humbur nënën e saj.

Në një postim të shkurtër, ajo shpreh dhimbjen e thellë dhe ngushëllimin e saj personale, duke shkruar: “Pusho me Engjëjt Nana”.

Kjo lajm i trishtë ka përshkruar një periudhë të vështirë për këngëtaren dhe familjen e saj, duke shkaktuar një reagim të ndjeshëm nga fansat dhe kolegët e muzikës, të cilët kanë shprehur ngushëllime dhe mbështetje për Arilenën në këtë moment të vështirë.

Shiko foton:

Të FUNDIT