Web Analytics

Bardhi dërgon dron brenda shtëpisë së BBVA, nuk do besoni për cilin banor!

Botuar nga: InfoKosova

Bardhi, një prej banorëve të shfaqjes ‘Big Brother VIP Albania’, solli një surprizë të papritur për dy miqtë e tij brenda shtëpisë së famshme.

Ai vendosi të dërgonte një dron me një mesazh të veçantë për Meritonin dhe Romeon, dy shoket që sapo rregulluan miqësinë e tyre pas disa fjalësh të këqija.

Në dron ishte bashkangjitur një mesazh i shkruar me shkronja të mëdha: ‘Bashkë’, ndërsa në fotografine e dronit shfaqej imazhi i Meritonit dhe Romeos.

Momenti i dërgimit të dronit ndodhi ndërsa dy banorët e ‘Big Brother VIP Albania’ ishin në oborr, duke u relaksuar.

Ata u gëzuan dhe u emocionuan pasi panë dronin që zbritej me mesazhin e tyre, shënuar me një akt të bukur miqësie.

Shiko foton:

Të FUNDIT