Web Analytics

Kader e lë inatin dhe bëhet bashkë me nënën që e kishte braktisur, publikon foto me të

Botuar nga: InfoKosova

Kader Kicaj në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova pati përlotur të gjithë kur kishte treguar historinë e jetës së saj.

Në rrëfimin për Vëllain e madh, ajo pati treguar se nëna e kishte braktisur dy muajshe duke bërë që të rritet me njerkën.

E duket se kapitulli i ri i jetës së saj pas aventurës në shtëpinë më të famshme që e bëri personazh të dashur në publik, i ka hapur rrugën edhe një tjetër faqe në raport me nënën.

Kaderi ka postuar sot fotografi me nënën, nipin dhe motrën e saj, Lejlën me të cilën ka bashkëudhëtuar në çdo hap të jetës.

“Dita më e bukur me mamin”, ka qenë mbishkrimi sipër fotografisë emocionuese.

Shiko foton:

Të FUNDIT