Web Analytics

Bashkëshorti nuk i’a plotëson këtë dëshirë Oltes as në ditën më të lumtur të tyre

Botuar nga: InfoKosova

Aktorja e njohur Olta Gixhari jave më parë ka treguar se është në pritje të ëmbël.

Olta ka organizuar një festë me familjarë dhe miq të ngushtë ku dhe ka zbuluar gjininë e fëmijës, e që është djalë.

Bashkëshorti i saj Dori ka vendosur edhe në ditën me te rëndësishëm për familjen e tij të mos e zbuloj fytyrën.

Duket se Dori nuk i’a plotësoi dëshirën Oltes që bashkëshortit të saj t’ia shohin fytyrën gjithë fansat që ka./Kosovarja/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT