Web Analytics

Befasohet Afrona Dika, aktori i famshëm Tom Hardy e bën veprimin e papritur për të

Botuar nga: InfoKosova

Afrona Dika ka ndarë me fansat një moment befasues për të.

Bukuroshja shqiptare, ka treguar me anë të një “insta-story” se ylli i Hollywood-it, njëherazi fiksimi i shumë vajzave, Tom Hardy, i ka parë “storyn” në Instagram.

Tom Hardy është një nga aktorët më të suksesshëm në botë.

Ndër filmat dhe serialet më të njohur ku ai bën pjesë janë: Venom, Peaky Blinders, Legend, The Dark Knight, Dunkirk, Inception, The Revenant, The Take e shumë të tjerë./Insajderi/

Shiko foton:

Të FUNDIT