Web Analytics

Befason Blero, tregon sa fëmijë do t’i bëj me të dashurën e re

Botuar nga: InfoKosova

Blero se fundmi ka folur edhe per jeten e tij private dhe te dashuren.

Në një bashkëbisedim me banorët e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Blero ka treguar se dëshira e tij është t’i ketë edhe dy fëmijë të tjerë.

Ai këtë ia tha Shqipes, duke i treguar se i do minimum edhe dy me të dashurën e tij.

Këngëtari poashtu theksoi se të jesh këngëtar “nuk je rehat”, por tregoi se i ka treguar të dashurës së tij, se ajo është më e rëndësishme për të se karriera dhe profesioni./Klankosova/

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT