Web Analytics

Befason Edona James: Emri im është i madh, sikur i Adem Jasharit

Edona ka vazhduar që të krijojë përplasje mes saj dhe Metit, ku tha se emri i saj është i madh.

Madje, Edona shkoi aq larg sa tha se “emri jem është i madh, sikur i Adem Jasharit”.

Për këtë, menjëherë banorët tjerë reaguan, ku një ndër ta ishte Meti i cili i tha se nuk duhet të bëjë krahasime të tilla.

“Mos e krahaso veten me atë emër, duhet me t’i dhënë Zoti edhe 1 mijë vjet jetë me e mbërri vetëm 10 për qind të atij që e përmende”, i tha Meti, Edonës./Klankosova/

Shiko videon:

Nga rubrika