Web Analytics

Big Brother VIP Albania kopjon në detaje Big Brother VIP Kosovën, ja për çfarë bëhet fjalë!

Botuar nga: InfoKosova

Big Brother VIP Albania është kthyer në një nga formatet më të dashura për publikun shqiptarë anë e mbanë botës.

Sontë do të mbahet finalja e madhe e këtij spektakli që mbajti në ëthe e në emocione të mëdha për ditë e nëtë të tëra publikun shqiptar, shkruan InfoKosova.

Luizi, Efi, Dea dhe Kristi janë 4 finalistët e këtij edicioni, ndërsa vetëm njëri nga ta do të mund ta marrë cmimin e madh.

Ndërsa në hapje të natës finale u pa diqka jo e panjohur për shikuesit, pikërisht më një këngë të kënduar nga banorët ishte hapur edhe finalja e Big Brother VIP Kosova spektakel i cili përfundoi me 17 mars të këtij viti, ndersa detaji i dyte i verejtur i ngjashem me ate te BBVK ishte shfaqja e fytyrave te banoreve ne ekranin led prapa banoreve./ InfoKosova/

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,179FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT