Web Analytics

Big Brother VIP Albania kopjon në detaje Big Brother VIP Kosovën, ja për çfarë bëhet fjalë!

Big Brother VIP Albania është kthyer në një nga formatet më të dashura për publikun shqiptarë anë e mbanë botës.

Sontë do të mbahet finalja e madhe e këtij spektakli që mbajti në ëthe e në emocione të mëdha për ditë e nëtë të tëra publikun shqiptar, shkruan InfoKosova.

Luizi, Efi, Dea dhe Kristi janë 4 finalistët e këtij edicioni, ndërsa vetëm njëri nga ta do të mund ta marrë cmimin e madh.

Ndërsa në hapje të natës finale u pa diqka jo e panjohur për shikuesit, pikërisht më një këngë të kënduar nga banorët ishte hapur edhe finalja e Big Brother VIP Kosova spektakel i cili përfundoi me 17 mars të këtij viti, ndersa detaji i dyte i verejtur i ngjashem me ate te BBVK ishte shfaqja e fytyrave te banoreve ne ekranin led prapa banoreve./ InfoKosova/

Nga rubrika