Web Analytics

Big Mama shfaqet duke u larë në pishinë, ‘tulat’ e saj marrin vëmendjen

Botuar nga: InfoKosova

Big Mama, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Ndonëse ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri, ajo vazhdimisht është në qendër të vëmendjes.

Ajo njihet si një tip shumë aktive, e shpesh herë për fansat e saj sjellë gjithçka nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi këngëtarja është duke qëndruar në Turqi e shoqëruar nga Tuna dhe disa shoqet të tjera.

Në një video të publikuar nga Tuna, shfaqet Big Mama duke hyrë në pishinë.

Në këtë video ajo zbulon kilogramët e tepërt.

‘Tulat’ e saj janë lehtësisht të vërejtshim në këtë pamje…

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT