Web Analytics

Blero ja qet sytë xixa Afrones, ndjekësit bëjnë zbulimin e papritur

Botuar nga: InfoKosova

Blero dhe Afrona kanë rikthyer vëmendjen e publikut pas një interviste të përbashkët, duke shtuar kuriozitetin e ndjekësve të tyre.

Fansat nuk kanë hezituar të komentojnë dhe të spekulojnë mbi lidhjen e tyre pas kësaj dukurie.

Në një postim të fundit, Afrona ka treguar se ndodhet në Prishtinë, duke shkaktuar komente të shumta nga ndjekësit e saj.

Disa kanë komentuar se “Prej intervistës me Bleron dukesh më e lumtur”, ndërsa të tjerë janë përqeshur për faktin se “Sytë po i shkëlqejnë”.

Kjo reagim i publikut ka nxitur spekulimet mbi një mundësi të ribashkimit mes tyre.

Tani, fansat presin me padurim për zhvillimet e ardhshme në lidhjen e tyre, duke shpresuar që ata të jenë në rrugën e një reconciliimi të mundshëm.

Shiko foton:

Të FUNDIT