Web Analytics

Blero publikon foto me të dashuren e re: Me beben, grua e lumtur, jetë e lumtur

Botuar nga: InfoKosova

Blero është një nga artistët më të përfolur në shoë biz, dhe kjo më shumë për jetën private.

Blero ishte pjesë e Big Brother Vip Kosova ku ka folur shumë për të dashurën e tij të re që e quajti ‘Beb’, për mos ti zbuluar emrin pasi ajo dëshiron kështu.

Por, së fundmi Blero ka publikuar një foto krah të dashurës në një nga restorantet më të mira në Prishtinë.

‘Grua e lumtur, jetë e lumtur, me bebin’ kishte shkruar Blero krahas fotos ku nuk zbulhet gjithë fytyra e të dashures.

Megjithatë në rrjet kanë qarkulluar disa foto në After Part të BBVK ku thuhet se një bukuroshe bionde është e dashura e Bleros./InfoKosova/

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT