Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Bora Zemani merr dhuratën më unike në Shqipëri

Bora Zemani së fundmi ka treguar dhuratën e fundit që ka pranuar.

Ajo mori një buqetë me lule, ku është e mbështjellur me fotografi të saj.

Bora me ndryshimin e flokëve ia ka marrë zemrën të gjithë adhuruesve të saj.

Lulet me një mbështjellës si ky janë shumë unike dhe nuk i ka askush në gjithë Shqipërinë./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
997NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu