Web Analytics

Bora Zemani merr dhuratën më unike në Shqipëri

Bora Zemani së fundmi ka treguar dhuratën e fundit që ka pranuar.

Ajo mori një buqetë me lule, ku është e mbështjellur me fotografi të saj.

Bora me ndryshimin e flokëve ia ka marrë zemrën të gjithë adhuruesve të saj.

Lulet me një mbështjellës si ky janë shumë unike dhe nuk i ka askush në gjithë Shqipërinë./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika