Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Çfarë mendon djali i Borës për muziken e babait të tij, flet vetë Vin Veli

Vin Veli, ish-partneri i Bora Zemanit ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “Pardon My French” nëpërmjet një lidhjeje telefonike.

Dj i njohur foli rreth projekteve të tij të ardhshme ku zbuloi se së shpejti do të sjelllë një album.

Po djali i tij Arbori, çfarë mendimi ka për muzikën që bën i ati?

Në lidhje me këtë pyetje, Vini u shpreh:

Nuk është tek pjesa komerciale e muzikës i pëlqejnë më shumë tingujt elektronik.

Gjithsesi kur është diçka ‘happy’ dhe e bukur tregon që është një impuls i mirë.

Unë dua që ai të bëjë atë që dëshiron sepse duke bërë atë që ndjen do ta bëjë më së miri.

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu