Web Analytics

Çfarë ndodhi, Alba po mendon të mos paraqitet sonte në Prime?

Botuar nga: InfoKosova

Sonte do të jetë një Prime në Klan, duke filluar nga ora 21:00.

Gjithçka që ndodhi përgjatë këtyre ditëve do të transmetohet dhe do të diskutohet në studio.

Sonte pritet të jetë në fokus edhe Alba e cila është në një situatë pak delikate pasi disa djem të shtëpisë ia kanë shprehur pëlqimin.

Për këtë, ajo me shaka ka thënë se s’do të paraqitet në Prime.

Ndiqni momentin në videon më poshtë.

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT