Web Analytics

Çfarë po ndodh me Luizin? Përsëritet ‘incidenti’, alarmohen fansat e këngëtarit (foto)

Luiz Ejlli fituesi i Big Brother Vip Albania 2 duket se nuk po behet rehat me Instagramin.

Nje jave para se te dilte nga shtepia i eshte hapur instagrami nga Kiara dhe Top Chanel dhe arriti menjehere shifra te medha.

Tani Instagrami i tij ka plot 600 mije ndjekes por per te disaten here me radhe atij i eshte bllokuar llogaria.

Per kete pati reaguar para disa dite Luizi duke thene se kete pune e kane ata e qe ndoshta dikush po mundohet ti bej probeleme instagramit te tij.

Megjithate sot prape eshte hapur Instagrami e qe fansat menjehere kane reaguar te shqetesuar duke thene se po mundohen ti bejne keq atij.

Nga rubrika