Web Analytics

Çika e Edonës është grimosur kaq bukur, nuk do besoni sa është rritur

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare.

Edona është shumë aktive në rrjetet sociale, ku nuk mungojne as fotot nga jeta e saj private.

Në fotografinë e fundit ajo shihet bashkë me vajzën e saj, e cila ka vënë pakëz grim dhe po duket shumë bukur. /ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika