Web Analytics

Nuk do e besoni, por kaq pastër e mban Afrona dhomën e saj

Botuar nga: InfoKosova

Afrona Dika u bë e njohur për publikun nga lidhja dhe martesa me këngëtarin Bleron.

Pas disa viteve martesë ata i ndanë rrugët dhe tani që të dy kanë gjetur persona të tjerë.

Afrona është goxha aktive në rrjete sociale ku ndan momente nga jeta e saj private.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se është një femër shumë e rregulltë./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,632FansaPëlqeje
27,998NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x