Web Analytics

Gresa shfaqet në gjendje jo të mirë, a është shenjë që nuk po mund ta harroj Andin?

Botuar nga: InfoKosova

Gresa Hoti është modelja e cila u bë akoma më e njohur pas pjesëmarrjes në Big Brother Vip Kosova dhe u pelqye mjaft shume nga publiku.

Ajo brenda shtëpisë krijoi një lidhje dashurie me Andin, lidhje qe vazhdoi edhe per ca kohe pas spektaklit.

Mirëpo kjo lidhje nuk zgjati edhe shumë dhe tani të dy po e vazhdojnë jetën e tyre të ndarë.

Në fotografinë e fundit, Gresa po duket paksa e lodhur dhe ndoshta edhe po i mungon Andi./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,947FansaPëlqeje
27,993NdjekësitNdjek
993NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT