Web Analytics

Arbana sjell foton më të ëmbël me burrin dhe fëmijët

Nga: InfoKosova

Arbana Osmani është njëra ndër moderatoret më të njohur në shqiptari e cila ka orezantuar disa nga emisionet me te ndjekura ne vendin tone.

Ajo është martuar, por nuk ka bërë publike shumë pamje nga dasma e saj qe e ka organizuar ne Itali.

Arbana është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime edhe nga jeta e saj private.

Në fotografinë e fundit, ajo ka treguar se sa e lumtur është pranë familjes së saj./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT