Web Analytics

Me fustanin e hapur tek krahu, Duda Balje mahnit ndjekësit

Botuar nga: InfoKosova

Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku ndan momente te shumta si nga puna ashtu edhe nja jeta private.

Ajo bën postime të ndryshme dhe të shumta në llogaritë e saj, ndersa percjellet nga shume persona sidomos ne Instagram.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet e veshur me një fustan te hapur tek krahet.

Si gjithmone po duket shume zonje, ndersa merre vemendje me format trupore./Orainfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,947FansaPëlqeje
27,993NdjekësitNdjek
993NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT