Web Analytics

Kështu vishet në shtëpi vajza e Violeta Kukaj

Botuar nga: InfoKosova

Njomza Retkoceri është vajza e këngëtares së njohur kosovare, Violetë Kukaj e cila u be e njohur nga bashkepunimet me nene e saj.

Edhe Njomza si e ëma, ka filluar të merret me muzikë dhe po shfaqen bashke ne dasma e ne ahengje.

Ajo tashmë ka edhe një numër të konsiderueshëm ndjekësish në Instagram, për të cilët bën postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur dhe e rregulluar bukur edhe në shtëpi./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,627FansaPëlqeje
27,997NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x