Web Analytics

Elita e zonja edhe në kuzhinë, ja çfarë ka përgatitur për familjen

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun ne fushen e showbiz-it.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet duke publikuar momente te shumta nga jeta e saj.

Elita Rudi është një nënë shumë e bukur dhe me shumë stil.

E përmes postimit të fundit, ajo ka treguar darkën që ka përgatitur për familjen e saj./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika