Web Analytics

Leonora Jakupi me poza në rrugë, të gjithë sytë nga ajo

Nga: InfoKosova

Leonora Jakupi është një nga këngëtarët më të përfolura shqiptare.

Ajo u bë pjesë e skenës qysh në moshë të re duke e fituar simpatinë e publikut me këngët e saj.

Sot ajo nuk sjell shumë projekte muzikore por është aktive në rrjete sociale.

Së fundmi ka publikuar një foto ku shihet se është rregulluar dhe ka pozuar në rrugë.

Aq bukur duket sa me siguri të gjithë i kanë pasur sytë nga ajo.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Leonora Jakupi me poza në rrugë, të gjithë sytë nga ajo

Nga: InfoKosova

Leonora Jakupi është një nga këngëtarët më të përfolura shqiptare.

Ajo u bë pjesë e skenës qysh në moshë të re duke e fituar simpatinë e publikut me këngët e saj.

Sot ajo nuk sjell shumë projekte muzikore por është aktive në rrjete sociale.

Së fundmi ka publikuar një foto ku shihet se është rregulluar dhe ka pozuar në rrugë.

Aq bukur duket sa me siguri të gjithë i kanë pasur sytë nga ajo.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT