Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
16 C
Pristina

Tag: Duda Balje

Në muajin e shenjtë të Ramazanit, Duda Balje publikon foto me mbulesë, kaq bukur po i rri

Duda Balje është një nga politikanet më të komentuara në vend. Ajo komentohet për deklaratat e saj, por shpesh edhe...

Ja si vishet Duda Balje për Ramazan

Pozicioni i saj në fushën e politikës është forcuar vit pas viti. Duda Balje ka dëshmuar se është një zonjë...

Ka shtuar peshë? Duda Balje ndryshon kaq shumë në pamje!

Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është një ndër deputetet më të përfolura . Ajo njihet shumë edhe për lajmet që...

Duda Balje vishet në fustan dasmash, mahnit me format trupore

Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është shumë aktive edhe në rrjetet sociale. Ajo bën postime të ndryshme dhe të shumta...

Duda Balje vishet me fustan ngjitur për trupi, mahnit me format e trupit si modele

Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është shumë aktive edhe në rrjetet sociale. Ajo bën postime të ndryshme dhe të shumta...

Për ditëlindje, Duda Balje veshi fustanin më të bukur që i’a thekson format trupore

Dje kishte ditëlindjen deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje. Ajo mbushi 45 vjec, ndërsa solli pamje të shumta nga...

Feston ditëlindjen, e besoni dot sa vite mbush Duda Balje?

Duda Balje, eshte nje nder deputetet me te komentuara. Ajo sot ka arsye për të festuar pasi ka ditelindjen. Deputetja sot...

Me buzë të kuqe e fustan të së njejtës ngjyrë, Duda Balje mahnit rrjetin

Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është shumë aktive edhe në rrjetet sociale. Ajo bën postime të ndryshme dhe të shumta...

Befason Duda Balje, vjen me një detaj që po e bën të duket komplet ndryshe

Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është shumë aktive edhe në rrjetet sociale. Ajo bën postime të ndryshme dhe të shumta...

Me fustanin e hapur tek krahu, Duda Balje mahnit ndjekësit

Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku ndan momente te shumta si nga...

Duda Balje vishet në komplete, kaq zonjë po duket

Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është shumë aktive edhe në rrjetet sociale. Ajo bën postime të ndryshme dhe të shumta...

Duda Balje shfaqet në fustan dasmash, duket si vajzë e re

Duda Balje është goxha aktive në rrjete sociale, ku sjell pamje nga puna por edhe jeta private. Ajo gjithmonë merrë...