Web Analytics
Ballina Etiketimet Duda Balje

Etiketim: Duda Balje

Duda Balje merrë vëmendjen me ‘selfien’ e fundit

Deputetja Duda Balje veçohet për stilin e saj unik. Duda Balje komentohet për sharmin dhe elegancën që e posedon. Së fundi, me një story të publikuar...

Duda Balje sjell fotografi me stilin që ishte rregulluar për në...

Duda Balje është njëra nga deputetet që cilësohet me format më të bukura trupore. E përpos formave edhe për bukurinë që ka. Mbrëmë pasi mbaroi seanca...

Duda Baljes i vizatohen linjat trupore në këto komplete të ngushta

Duda Balje edhe në zgjedhjet e 14 shkurtit arriti të sigurojë ulësen në Kuvendin e Kosovës. Përfaqësuesja e Inionit Socialdemokrat ka treguar se ditë më...

Sa bukur po duket Duda Balje me veshje kombëtare e buzëqeshje...

Duda Balje është njëra nga politikanet që nuk e ka problem fare të postoj fotografi të ndryshme nga përditshmëria. Instagramin e ka mbushur plot fotografi...

Duda Balje ‘çmend’ rrjetin me ngjyrat kuq e zi

Duda Balje është një nga politikanet më aktive në rrjetet sociale ku nuk heziton të sjellë fotografi të ndryshme nga përditshmëria përpos atyre të...

Duda Balje tregon se me çfarë i merret bashkëshorti

Deputetja nga komuniteti boshnjak, Duda Balje, ka folur për veprimtarinë e saj dhe bashkëshortit. Ajo ka thënë se burri saj është biznesmen dhe aktualisht ka...

Duda Balje sjellë foton më të bukur, veshur me bluzën me...

KQZ sot ka certifikuar rezultatin e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të 14 shkurtit. Pas vendimit të Supremes, Komuniteti i Bashkuar-Adrijana Hoxhiq nuk ka fituar mandat...

Duda Balje shfaqet më kurorë, duket si ‘princeshë’

Duda Balje ëdhë njëra nga politikanet më të përfolura për bukurinë dhe format e saj trupore. Ajo sidomos kohët e fundit po poston shpesh fotografi...

Befason Duda Balje, sa bukur duket me veshje tradicionale

Duda Balje njihet së një ndër politikanet më të bukura. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh sjell fotografi të ndryshme të saj...

Duda Balje pa komplekse, e tregon fytyrën plot me rrudha

Tri ditë më parë Duda Balje ka njoftuar publikun se nuk ka arritur ti bëjë votat e duhura për tu bërë deputete. Ish deputetja që...

LAJMET MË TË LEXUARA