Web Analytics

Duda Balje vishet në komplete, kaq zonjë po duket

Nga: InfoKosova

Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo bën postime të ndryshme dhe të shumta në llogaritë e saj.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet e veshur me komplete të bukura.

Me këtë pamje, Duda po duket tamam si një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Duda Balje vishet në komplete, kaq zonjë po duket

Nga: InfoKosova

Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo bën postime të ndryshme dhe të shumta në llogaritë e saj.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet e veshur me komplete të bukura.

Me këtë pamje, Duda po duket tamam si një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT