Web Analytics

Befason Duda Balje, vjen me një detaj që po e bën të duket komplet ndryshe

Botuar nga: InfoKosova

Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo bën postime të ndryshme dhe të shumta në llogaritë e saj ku sjell pamje edhe nga perditshmeria.

Duda Balje edhe sot ka publikuar një fotografi të re në InstaStory.

Por, kësaj radhe po duket ndryshe, pasi ka vendosur syze, gjë që nuk e bën shumë shpesh dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,235FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT