Web Analytics

Ka shtuar peshë? Duda Balje ndryshon kaq shumë në pamje!

Botuar nga: InfoKosova

Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është një ndër deputetet më të përfolura .

Ajo njihet shumë edhe për lajmet që bëhen në lidhje me pamjen e saj.

Duda bën postime të ndryshme dhe të shumta në llogaritë e saj.

Në fotografinë e fundit ajo duket sikur ka shtuar kilogramë, sepse po duket më e shëndoshë se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT