Web Analytics

Cilit i ngjau? Vajza e Luizit dhe Kiares ka lindur me kaq shumë flokë!

Botuar nga: InfoKosova

Dje, Luizi dhe Kiara vendosen që të sjellin për herë të parë për publikun një foto me vajzën e tyre Luna Mari.

Edhe pse nuk i kanë zbuluar portretin, dicka mori vëmendjen e ndjekësve.

Vetëm sa ka lindur por vajza e Luzit dhe Kiares lindi me shumë flokë.

Duket ti ketë ngjarë Kiares, pasi ajo ka flokë të gjatë e të shëndetshëm./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT