Web Analytics

Dafina Zeqiri tregon barkun e tonifikuar veshur në bikine

Botuar nga: InfoKosova

Dafina Zeqiri po shijon pushimet verore në Greqi pas angazhimeve te shumta me koncerte.

Nga atje nuk po mungojnë as fotot super atraktive që po sjell duke treguar format trupore.

Së fundmi u shfaq veshur me një këmishe dhe bikine të zeza ndërsa ka vënë në pah barkun e tonifikuar.

E përpos kësaj edhe tatuazhet e bukura që ka në trup.

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

630,947FansaPëlqeje
27,993NdjekësitNdjek
993NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT