Web Analytics

Dafina Zeqiri tregon barkun e tonifikuar veshur në bikine

Dafina Zeqiri po shijon pushimet verore në Greqi pas angazhimeve te shumta me koncerte.

Nga atje nuk po mungojnë as fotot super atraktive që po sjell duke treguar format trupore.

Së fundmi u shfaq veshur me një këmishe dhe bikine të zeza ndërsa ka vënë në pah barkun e tonifikuar.

E përpos kësaj edhe tatuazhet e bukura që ka në trup.

Shiko fotot:

Nga rubrika