Web Analytics

Dalin fotot, çfarë po bëjnë bashkë në jaht Noizy dhe Jori

Noizy është shfaqur me një tjetër konkurrente të “Big Brother Vip 2”.

Bëhet fjalë për modelen Jori Dellin, e cila u dallua për paraqitjen e saj në format.

Kanë qenë vetë dy protagonistët që kanë treguar që ndodhen në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Edhe vetë modeja ka publikuar në Instagram një foto vetëm të vendit, i cili qartë është i njëjti.

Çfarë po kurdisin dyshja?

Publiku kane komentuar se Jori mund te jete modele ne klipin e radhes se Noizy-t.

Shiko fotot:

Nga rubrika