Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Dalin fotot, çfarë po bëjnë bashkë në jaht Noizy dhe Jori

Noizy është shfaqur me një tjetër konkurrente të “Big Brother Vip 2”.

Bëhet fjalë për modelen Jori Dellin, e cila u dallua për paraqitjen e saj në format.

Kanë qenë vetë dy protagonistët që kanë treguar që ndodhen në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Edhe vetë modeja ka publikuar në Instagram një foto vetëm të vendit, i cili qartë është i njëjti.

Çfarë po kurdisin dyshja?

Publiku kane komentuar se Jori mund te jete modele ne klipin e radhes se Noizy-t.

Shiko fotot:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu