Web Analytics

Deri dje e përkrahu, sot Stresi thumbon Luizin?

Botuar nga: InfoKosova

Paraditen e kësaj të premteje, dy ditë para zgjedhjeve, këngëtari i njohur Stresi ka publikuar një foto të 25 viteve më parë ku shfaqet fëmijë, krah Berishës.

Ndërsa thekson se u qëndron bindjeve të tij politike deri në vdekje.

”Berishian deri në vdekje, besnik deri në fund të idealeve dhe bindjeve të mia personale.

Është shumë e të shitesh në ditët e sotit”, shkruan ai.

Ky mesazh interpretohet si mesazh për fituesin e Big Brother 2 Albania, Luiz Ejlli, i cili sapo doli nga shtëpia shprehu publikisht mbështje ndaj kandidatit të PS-së në Shkodër Benet Beci.

Kjo edhe pse në Big Brother ka shprehur hapur se mbështeste Berishën.

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,203FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT