Web Analytics

Diola dhe Erolldi po e shijojnë dashurinë e tyre në xhungël

Botuar nga: InfoKosova

Diola Dosti dhe Erolld Belegu, çifti më i ri i showbizit, po kalon disa ditë pushimi në një aventurë të veçantë në xhunglën e Indonezisë.

Edhe pse dashuria e tyre është filluar disi vonë në raport me mediat, ata po shfaqen të lumtur dhe të dashuruar pranë njëri-tjetrit në këtë udhëtim ekskluziv.

Në fotot dhe postimet e tyre në rrjetet sociale, ata shfaqen të qeshur dhe të lidhur ngushtë, duke e bërë të qartë se po shijojnë çdo moment të kësaj periudhe të veçantë bashkë.

“Jemi shumë mirë dhe nuk ka nevojë për shqetësim, pasi xhungla duket mjaft e sigurtë”, shkruan Erolld Belegu në një postim në Facebook, duke përcjellë fotografi të tyre të bukur në këtë mjedis natyror.

Shiko fotot:

Të FUNDIT