Web Analytics

Djali dhe reja e Shyhretes marrin pjesë në një dasmë, marrin gjithë vëmendjen me dukjen

Kushtrim Salihu, i biri i këngëtares Shyhrete Behluli, është bërë mjaftë i njohur që nga koha kur krijoi lidhje.

Ai bashkë me të shoqen Learten, u vendosen plotësisht në qendër të vëmendjes që nga fejesa e tyre.

Kushtrimi nuk duket të jetë i interesuar për vëmendje, ndërkaq e shoqja e tij nuk e shpërfill popullaritetin.

Çifti në këtë foto shkëlqejnë përkrah njëri tjetrit.

Si gjithmonë, fotot e tyre vijnë nga dasma e ahengje./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika