Web Analytics

E akuzojnë për format trupore, Kida i kthen përgjigjjen epike ndjekëses

Nga: InfoKosova

Në TikTok hasëm një koment negativ që bërë ndaj Kidës, ku këtë të fundit e kanë akuzuar lidhur me format e saj trupore

Por duket se Kida nuk e ka lënë me kaq dhe i ka kthyer një përgjigjje epike ndjekëses.

“Ku e bleve belin që luve nuk po shihet”-i ka shkruar ndjekësja.

Kida ia ka kthyer me ironi “n’fitnes”.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT