Web Analytics

E ka harruar Andin? Gresa shfaqet krah këtij bukuroshi

Botuar nga: InfoKosova

Gresa Hoti është modelja e cila u bë akoma më e njohur pas pjesëmarrjes në Big Brother.

Ajo brenda shtepise se Big Brother Vip Kosova ishte lidhur me Andin por qe lidhja e tyre nuk zgjati shume.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet në shoqëri të një mashkull bukurosh.

Me këtë veprim Gresa na dëshmon se e ka harruar tashmë krejtësisht Andin.

A është vetëm shoqëri apo ka diçka me shumë mes Gresës dhe këtij bukuroshi, këtë ndoshta do të na zbulojë me kalimin e kohës modelja nga Malisheva. /ORAinfo/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT