Web Analytics

Më në fund Sellma flet vetë se sa kushton ta rregulloj një nuse

Sellma Kasumoviq, është grimerja më e dashur dhe më e kërkuar në Kosovë, Shqipëri e diasporë.

Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin e pasdites në T7, “Canapé” ku ka folur për familjen dhe karrieren e saj.

Duke zbuluar shumë gjëra, Sellma tregoi se sa kushton grimi për vajzat dhe gratë në ditët më të veçanta të tyre.

Se deri në sa shkon shifra, e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme.

Shiko videon:

Nga rubrika