Web Analytics

Edona ‘kup’ nga nervoza që e humbi lojën, nuk i la gjë pa thënë kësaj banoreje

Botuar nga: InfoKosova

Edona James eshte tani padyshim nje nga banoret me te perfolura te Big Brother Vip Kosova.

Humbja në sfidën e mbështjelljes së dhuratave i ka sjellë konkurrentes së Big Brother VIP Kosova, Edonës, nervozë goxha të madhe.

E mllefosur pafund, Edona nervozën e akumuluar e ka shfryrë në banoren tjetër të kastit, Santianën.

Por, në situatën e krijuar nga ndërhyrë Shqipja, e cila e ka qetësuar Edonën dhe e ka bindur që t’i rikthehet lojës.

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT