Web Analytics

E kaluara e Kiarës pengesë për martesën e saj me Luizin? Dalin faktet e frikshme

Janë martuar në sytë e miliona shqiptarëve.

Bëhet fjalë për çiftin Luiz Ejlli dhe Kiara Tito.

Moderatorja e njohur shqiptare pranoi mbiemrin e artistit i cili u shpall fitues i ‘Big Brother Vip Albania 2’.

Të menjëhershme ishin reagimet e masës që dhane mendimet e tyre në lidhje me këtë romancë të nisur brenda 4 mureve të shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ju sjell një deklaratë të gazetarit të njohur kosovar i cili u shpreh se e kaluara e Kiarës mendon se do të jetë pengesë në vazhdimin e lidhjes. /nzoom/

Nga rubrika