Web Analytics

E konfirmuar! Kjo ish banore rikthehet sonte në Big Brother Vip Albania!

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e mirënjohur Fifi sonte do të jetë përball banorëve të shtëpisë me të famshme në vend.

Faqja zyrtare e ‘Big Brother VIP Albania’ ka bërë të ditur se sonte do të këndoj Fifi.

“Një koncert surprizë për banorët dhe çdo teleshikues, një mbrëmje me muzikë, plotë atmosferë dhe alegri” ka njoftuar stafi i këtij reality show.

Kujtojmë se Fifi ishe banore e edicionit të parë në ‘BBVA’ ku filloj mijëra ndjekës./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT