Web Analytics

E pabesueshme, këtë banore do ta nominoj të paren Blero dhe ka një arsye

Blero Muharremi është ndër banorët më të përfolura.

Blero duke gatuar në kuzhinë së bashku me Edona James, tregoj një sekret.

Ai tha se do ta nominojë Edonën të parën, pasi është më e forta.

“Të parin njeri që do ta nominojë është Edona, a e din pse, është më e forta”, tha ai.

Duket se strategjit e para sapo kanë filluar./Kosovarja/

Nga rubrika