Web Analytics

Edona James habi me deklaratën për Robert Berishen: Mashkulli ideal që do ta doja për….

Botuar nga: InfoKosova

Edona James ka treguar për mashkullin ideal për të.

Edona James ka qenë e ftuara në emisionin e mëngjesit në Kanal10, ku ka rrëfyer gjerë e gjatë për jetën dhe preferencat e saj

Edona ka thënë Robert Berisha është mashkulli ideal që do ta doje për një lidhje dashurie.

I pyetur nga drejtuesi i emisionit se kush është mashkulli që i pëlqen, ajo pas një hezitim ka dhënë emrin.

“Roberti… ama ai është në lidhje, nëse ish kanë i lirë do ta kisha taku për një date.

Shumë djali bukur edhe i sjellshëm edhe më pëlqen karakteri i tij edhe është shumë djalë dukat”, ka thënë Edona.

Ai gjithashtu ka shprehur simpatinë e saj edhe për Ledri vulën.

“Ledri është i bukur shumë edhe ai më pëlqen shumë”, është shprehur ajo.

Të FUNDIT