Web Analytics

Edonës i ndodh e papritura sapo del në publik, i kthehen kundër për këtë arsye (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Mbrëmë eshtë mbajtur finalja e Big Brother Vip Kosova.

Finalistë ishin Edona James, Lumbardhi, Shqipja dhe Blerando ndërsa cmimin e fitoi Lumbardhi.

Por, Edona James i ndodhi një e papritur kur zbriti nga vetura për të marrë surprizen në finale.

Një pjesë e publikut i kanë kujtuar të kaluaren duke brohoritur ‘Kujta, Kujta’, emri i Edones para se të ndërronte gjininë.

Edhe pse ka pasur shumë që e kanë përkrahur, duket se një deklaratë e bërë disa vite më parë në një televizion serb ku thotë se nuk e konsideron veten shqiptare ka bërë që shumë nga publiku ti kthehen kundër./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT