Web Analytics
E martë, 6 Qershor, 2023

Elita dhe Gjiko pozojnë si dy pëllumba të dashuruar

Çifti i njohur njihen për raportin e afërt me nëjri-tjetrin, teksa nuk hezitojnë të ndajnë edhe postime në rrjete sociale.

Së fundi, Elita ka publikuar një imazh me ç’rast shihet bashkë me Gjikon.

Dyshja e njohur duken të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Pajtoheni edhe ju?/Kosovarja/

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu