Web Analytics

Etiketim: Gjiko

Kështu puthen Elita dhe Gjiko në ashensor

Elita Rudi dhe reperi i njohur Gjiko janë ndër çiftet më të komentuar dhe të dashur në vend.Ata marrin vëmendje të madhe në çdo...

Kështu e mëson Gjiko vajzën e tij të vogël të vallëzoj

Gjiko njihet si tip mjaft energjik.E këtë energji duket se po e përcjell edhe tek fëmijët e tij.Së fundmi Elita ka publikuar një video...

Elita dhe Gjiko festojnë sot një datë të rëndësishme

Sot ka festë në familjen e Gjikos.Është vetë reperi ai i cili feston ditëlindjen e tij të radhës pikërisht në fillim të vitit të...

Me imazhe festive, Gjiko dhe Elita urojnë Vitin e Ri 2022

Çifti i njohur kanë uruar hyrjen në Vitin e Ri, Gjiko dhe Elita, kanë publikuar një fotosesion bashkë me fëmijët.Të veshur me rroba festive,...

Gjiko e nervozon keq Eliten, kjo është arsyeja

Elita Rudi ka postuar disa video në Insta Story.Përmes tyre ajo tregon së është nervozuar në burrin e saj Gjikon.Kjo për arsye se ai...

Dy personat që e lumturojn Gjikon

Gjiko gjithmonë momentet e shumta të jetës i ndan me ndjekësit e tij.Në shumë raste ai bashkë me gruan edhe fëmijët është pjesë e...

A e ndihmon në kuzhinë Gjiko, përgjigjet Elita

Elita Rudi është përgjigjur në pyetjet e përcjellësve të saj e të Gjikos.Dikush nga ta ishte interesuar se a i ndihmon Gjiko asaj në...

Gjiko sfidohet nga Elita, reperi nuk është parë kurrë kështu

Moderatorja Elita Rudi së fundi po merret me vlogje të ndryshme ku shumë shpesh pjesë atyre po bëhet edhe reperi Gjiko.Në vlog-un e fundit...

A do i kushtoj këngë Elites, kjo është përgjigja e Gjikos

Dikush nga fansat e Gjikos e ka pyetur se a do i kushtoj këngë Elitës.Kjo pyetje vjen si rezultat i asaj që kemi parë...

Gjiko tregon si e thërret Eliten në përditshmëri

Gjiko dhe Elita janë një nga ciftet më të pëlqyera të estrades.Së fundmi ata janë përgjigjur në disa pyetje interesante nga fansat e tyre,...

LAJMET MË TË LEXUARA