Web Analytics

Gjiko dhe Elita marrin gjithë vëmendjen në dasmë, ja si janë kombinuar në veshje

U duk sikur sezona e dasmave përfundoj, por jo, ka ende.

Madje, ka ende për të parë edhe nga të famshmit në dasma e ahengje.

Elita Rudi e reperi Gjiko sapo na kanë treguar se si po duken sonte në një banket ku janë të ftuar.

Ata kanë zgjedhur të vishen me ngjyrën e zezë, që i sjell në një nivel të pakrasushëm klasi që të dy.

Fustani i Elites është kreacion i Valdrin Sahitit./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika