Web Analytics

Elita i lë të gjithë pa fjalë në dasmë, kaq bukur është veshur e rregulluar

Nga: InfoKosova

Elita Rudi është një nga moderatoret më të përcjellura nga publiku.

Në rrjete sociale ajo shpesh herë ndan momente të shumta nga jeta e saj private.

Së fundmi ajo ka marrë pjesë në një dasmë dhe ka ndarë disa foto për fansat.

E veshur me fustan ngjyrë të kaltër ajo dukej mahnitëse ngjyrë që po i shkon shumë.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT